Telové programy

Škoricový body wrap  je telový zábal. Vykonáva sa tak, že na telo sa nanesie špeciálny škoricový krém a potom sa telo obalí fóliou, Takto pripravený klient si ľahne a pod teplou prikrývkou relaxuje 40 minút, pričom môže stratiť až niekoľko  centimetrov na páse, bruchu, ramenách, bokoch, stehnách a lýtkach. Body wrap je vynikajúci prostriedok na okamžitú stratu centimetrov na objeme a práve preto je neoceniteľnou pomocou pri rôznych príležitostiach napr.: ples, stužková, rande, svadba, dovolenka, spevniť kožu po pôrode, alebo len tak.

 

Kolagenová terapia na strie s použitím bioaktívnej kolagénovej kozmetiky. Pokožka sa ošetrí peelingom následne sa nanesie peptidové sérum body kolagén  gélom, ktoré sa vpraví do pokožky pomocou galvanického prúdu  Toto ošetrenie má blahodarný vplyv na strie, ktoré sú po pravidelnom absolvovaní kúry menej viditeľné a pokožka je pevnejšia.

 

Telový peeling s trstinovým peelingom, ktorý sa počas procedúry rozpúšťa a odstraňuje odumreté kožné bunky. Peeling je nanášaný na telo masážnym ťahmi. Po procedúre je pokožka ošetrená telovým krémom z kolagénovej rady. Túto procedúru je vhodné absolvovať pred masážou chrbta.

 

Ceny jednotlivých procedúr nájdete v cenníku